Przedsiębiorcy wybierając program do fakturowania za darmo dla swojej firmy mają do wyboru niemal niezliczoną ilość opcji. By podjąć decyzję zgodną z oczekiwaniami należy wziąć pod uwagę parę kryteriów, którymi należy się kierować. Co powinien posiadać darmowy program do fakturowania online? 

Dodatkowe funkcje

Dobry program do fakturowania to nie tylko samo wystawianie faktur. Większość z dostępnych na rynku programów posiada obecnie szereg dodatkowych funkcji i udogodnień, jak na przykład system do zarządzania magazynem. Dla przedsiębiorców, którzy nawiązują transakcje z zagranicznymi kontrahentami istotne będzie, aby wystawiać faktury w wielu językach i na korzystnych warunkach. W systemie wFirma, który od teraz oferuje rok za darmo, wystawisz faktury aż w 9 kluczowych językach i z poprawnym wyliczeniem różnic kursowych.  

Intuicyjne oprogramowanie

Dobry system to taki, który dostosuje się do potrzeb i rozwiąże napotkane problemy. Przedsiębiorcy prowadzący małe i średnie przedsiębiorstwa w szczególności docenią, gdy program będzie zachowywał się zgodnie z oczekiwaniami, oszczędzając przy tym czas.